Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації

Назва послуги: Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації

Адміністративний збір: Безоплатно

Строк надання послуги: 10 робочих днів з дня надходження декларації

Результат надання: Зареєстрована декларація про готовність об’єкта до експлуатації (щодо об'єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними (СС1) наслідками та об'єктів, будівництво яких здійснювалося на підставі будівельного паспорта, розташованих за межами населених пунктів і на території кількох адміністративно-територіальних одиниць, а також на територіях, де сільські, селищні, міські ради не утворили виконавчі органи з питань державного архітектурно-будівельного контролю). Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації та внесення даних до єдиного реєстру докуменів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів.

Способи отримання результату: Підстава для одержання послуги: прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1) та об’єктів, будівництво яких здійснювалося на підставі будівельного паспорта. Інформація щодо зареєстрованої декларації про готовність об’єкта до експлуатації розміщується на офіційному сайті Дсржархбудінспекції у розділі «Реєстр дозвільних документів в єдиному реєстрі документів. що дають право на виконання підгоготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання. відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів.

Підстави для відмови: Подання чи оформлення декларації з порушенням установлених вимог.

Порядок оскарження: Рішення про реєстрацію або повернення декларації може бути розглянуто у порядку нагляду (без права реєстрації декларації) Держархбудінспекцією або оскаржено до суду.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: