Оформлення (у тому числі замість втраченої або викраденої) та обмін посвідки на постійне проживання

Назва послуги: Оформлення (у тому числі замість втраченої або викраденої) та обмін посвідки на постійне проживання

Адміністративний збір: Державне мито - 85,00 грн. (5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). Послуга - 253,0 грн. Вартість бланку - З0,00 грн.; 55,5 грн.; 66,0 грн. (залежить від замовлення)

Строк надання послуги: Протягом 7 днів

Результат надання: Отримання іноземцем або особою без громадянства посвідки на постійне проживання.

Способи отримання результату: Заява подається до територіальних органів або підрозділів ДМС України за місцем проживання.

Підстави для відмови: 1. необхідності забезпечення національної безпеки або охорони громадського порядку; 2. необхідності охорони здоров'я, захисту прав і законних інтересів громадян України та Інших осіб, що проживають в Україні; 3. коли паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства, підроблений, зіпсований або не відповідає встановленому зразку чи належить Іншій особі; 4. подання завідомо неправдивих відомостей або підроблених документів; 5. коли виявлено факти невиконання ними рішення суду або органів державної влади, уповноважених накладати адміністративні стягнення, або вони мають інші майнові зобов'язання перед державою, фізичними або юридичними особами, включаючи ті, що пов'язані з попереднім видворенням за межі України, у тому числі після закінчення строку заборони подальшого в'їзду в Україну (для осіб, що отримують посвідку на тимчасове проживання); 6. інших випадках, передбачених законами України.

Порядок оскарження: Рішення про відмову у видачі документа може бути оскаржено особою в адміністративному ПОРЯДКУ або до суду.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: