Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку

Назва послуги: Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку

Адміністративний збір: 0,05 розміру мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому надається відповідна адміністративна послуга. За зверненням органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування послуга безоплатна.

Строк надання послуги: Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку видається заявнику в день надходження відповідної заяви.

Результат надання: Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру.

Способи отримання результату: Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру видається заявнику (уповноваженій особі заявника), надсилається поштою на адресу, вказану заявником у заяві.

Підстави для відмови: 1. У Державному земельному кадастрі відсутні запитувані відомості 2. Із заявою про надання відомостей з Державного земельного кадастру звернулася неналежна особа 3. Документи подані не в повному обсязі та/або не відповідають вимогам, встановленим законом.

Порядок оскарження: Не визначено

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: